Управління освіти Міської ради міста Кропивницького

Управління освіти Кіровоградської міської ради

Відбулася презентація нового інтерактивного обладнання по предмету «Захист Вітчизни»

12 жовт. 2017
Захід

12 жовтня на базі комунального закладу  „Навчально-виховне об’єднання „Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16 – дитячий юнацький центр „Лідер” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” за участю  міського голови Андрія Райковича, заступника міського голови з питань дяльності виконавчих органів ради Наталії Дзюби, начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Лариси Костенко відбулася презентація нового інтерактивного обладнання по предмету «Захист Вітчизни».

Вчителі та учні 11-х класів НВО № 16 презентували свої напрацювання, роботу, уміння та навички у міському проекті «Майбутній захисник України».

Гості відвідали заняття з тактичної, вогневої та медико-санітарної підготовки, на якому учні продемонстрували високий рівень підготовки з використанням тактичного комплексу «Лазертаг», злагодженість, згуртованість, відповідальність.