Управління освіти Кіровоградської міської ради

 
Управління освіти Кіровоградської міської ради

Випускникам ЗЗСО вручили заслужені «золоті» та «срібні» медалі

25.06.2018
Випускний

       23 червня на залі обласного театру імені Марка Кропивницького відбулися урочистості з нагоди вручення золотих та срібних медалей випускникам-медалістам 2017/2018 навчального року. Міський голова Андрій Райкович, секретар Міської ради Андрій  Табалов та начальник управління освіти Міської ради міста Кропивницького Лариса Костенко нагородили 73 випускна золотими та срібними медалями, вручили вітальні листівки.

        Найбільше медалістів було в НВК «Кіровоградський колегіум» – одинадцять випускників приймали вітання з успішним завершенням навчання та отриманням високих нагород. За результатами 2017/2018 навчального року по вісім медалістів мають Гімназія новітніх технологій навчання і педагогічний ліцей.  

        У фойє театру на випускників чекали святкові банера із надписом «Гордість міста», на яких було зображено маленьких випускників-медалістів та таких які вони зараз.

         Талановиті вокалістки: випускниця Маргарита Мищенко (ГНТН) і Вікторія Луценко (НВК № 26), малеча дошкільного навчального закладу № 24 створили святкову атмосферу та подарували гарний настрій. Традиційний випускний вальс подарували учасники зразкового хореографічного колективу «Надія», а народний ансамбль  «Світанок» завершив урочистості етнічним танцем. 

          Щасливої життєвої дороги побажали медалістам у своєму напутньому слові від імені батьків і вчителів мама випускника Тетяна Бутакова і директор НВО №31 Тетяна Тиханська.